הטיפולים שלנו

טיפול באוזון 

אוזון הינו אחד מחומרי החיטוי החזקים ביותר בטבע, כשהוא בא במגע עם טפיל כמו וירוס, פטרייה או חיידק הוא משמיד אותו מיידית. למעשה, האוזון הוא גז חסר צבע, המורכב משלושה אטומי חמצן (O3). 

נמק

מוות נרחב של רקמות בגוף נקרא נמק, נמק יכול להיווצר מסיבות שונות כמו זיהום חיידקי, הרס כלי דם, או בעיות וחוסר זרימת דם .

כיבים

כיב (אולקוס) הינו פצע פתוח ברגל, היכול להיגרם מפציעה מזיהום מקומי או מפגיעה באספקת הדם לגפיים. רבים הם  חולי הסוכר הסובלים מכיבים ופצעים אשר אינם נרפאים ועם הזמן רק הולכים ומחמירים.  הזנחה או טיפול שגוי בכיבים, עלול לגרום להתפתחות זיהום, קטיעה ואף מוות.

שושנה ERYSIPELE

"שושנה" היא מחלה דלקתית חריפה של רקמות חיבור העור, אשר בתנאים מסוימים, עלולה להיות מדבקת לאנשים נוספים. ה"שושנה" נגרמת עקב חדירת חיידקים, המצויים בדרך כלל על פני העור (חיידק הסטרפטוקוקוס או סטפילוקוקוס), דרך פצע בעור אל תוך הגוף וגורמת לזיהום ולדלקת. הדלקת והזיהום גורמים לפגיעה בנוזל הלימפה העוריים.

נעליים ומדרסים בהתאמה אישית

נעליים נוחות הן מוצר הכרחי לכל אדם ועוד יותר מכך לחולי סוכרת, כידוע לחולי סוכרת כל שפשוף יכול ליצור פצע מיותר שיכול להתפתח לזיהום. נעל בהתאמה אישית מובנית על ידי מומחים בתחום בהתאמה מדויקת לכף הרגל וכך מונעת שפשופים.

פצעי לחץ

פצעי לחץ הינם פצעים אשר נגרמים כתוצאה מלחץ של רקמות הגוף על עצמו.

פצעים אלה אופייניים לאנשים אשר תנועתם מוגבלת וכתוצאה מכך אינם משנים את תנוחתם בתדירות גבוהה מספיק. למעשה פצעי לחץ יכולים להופיע תוך 8 שעות בלבד אצל אדם בעל תנועתיות מוגבלת!

נוירופתיה סוכרתית

נוירופתיה סוכרתית היא פגיעה בעצבים התחושתיים. איבוד או פגיעה בתחושה ברגליים, תחושת נימול, צריבה וכאבים שעלולים להוביל להתפתחות זיהומים, כיבים ואף כריתה של גפה בגין פגיעות יומיומיות בכפות הרגליים